CO MUSISZ WIEDZIEĆ PRZED WYPOŻYCZENIEM:1) Kaucja i transport

Po złożeniu zamówienia na naszej stronie internetowej, wyślemy do Ciebie rachunek, w którym doliczymy:
- zwrotną kaucję będącą równowartością ceny wypożyczenia produktu na podstawowy okres 4 dób
- koszt transportu w obie strony (od nas do Ciebie i z powrotem) - 50 zł; przy dużych zamówieniach, na przykład na zestawy mebli czy większą ilość namiotów, koszt może być wyższy - w takich przypadkach, skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie by poinformować Cię o kosztach transportu.

2) Czyszczenie

Jeśli strój lub inny wypożyczony przedmiot będzie nosił standardowe ślady użytkowania dające się łatwo usunąć, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Kaucja służy pokryciu szkód lub zabrudzeń wykraczających poza standardowe użytkowanie (pranie chemiczne stroju, wymiana złamanego masztu namiotu itp.). Pamiętaj! Nie próbuj czyścić lub naprawiać wypożyczonego produktu na własną rękę!

3) Dane rejestracyjne

BARDZO WAŻNE! Upewnij się, że dane, na które się rejestrujesz są zgodne z danymi konta bankowego, z którego będziesz płacić!
Gdy łączna wartość zamówionych produktów jest mniejsza niż 5000 zł, weryfikacja tożsamości następuje na podstawie zgodności danych, które podałeś/łaś podczas rejestracji na naszej stronie z danymi konta bankowego, z którego otrzymaliśmy płatność (imię i nazwisko, adres).

4) Potwierdzenie tożsamości

W przypadku, gdy łączna wartość wypożyczonych produktów będzie przekraczać 5000 zł, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia tożsamości.

5) Transport zamówienia

Nie musisz kłopotać się z odsyłaniem produktu - rezerwując produkt, wskazujesz dzień, w którym chcesz go dostać oraz dzień, w którym nasz kurier ma podjechać, by go od Ciebie odebrać.

6) Okres wypożyczenia

Ceny wypożyczenia produktów prezentowane na stronie obejmują okres 4-ech pełnych dób – na przykład, jeśli chcesz otrzymać strój Karczmarza Czestmira w czwartek, a chcesz go oddać naszemu kurierowi w poniedziałek, płacisz cenę podstawową widoczną na stronie, czyli 100 zł.

7) Możliwość negocjacji cen

Jeśli chcesz taniej wypożyczyć wiele produktów lub jeden, ale na okres dłuższy niż 2 tygodnie, napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie specjalną, indywidualną wycenę.

8) Ekspresowa wysyłka

Jeśli potrzebujesz szybko wypożyczyć produkt i nie ma czasu na przelewy, możemy wysłać Twoje zamówienie za pobraniem. Skontaktuj się z nami telefonicznie - zobaczymy co da się zrobić!

9) Odpowiedzialność

W każdym produkcie podajemy jego wartość. Do tej kwoty odpowiadasz za przedmiot wypożyczenia (np. w przypadku jego utraty lub zniszczenia).